Logo do druku

Kreator WWW - Twoja strona gotowa w 5 minut

Kreator WWW (program SiteBuilder 4.5) to proste i intuicyjne narzędzie umożliwiające samodzielne zbudowanie i opublikowanie, a potem także modyfikowanie, profesjonalnej witryny WWW bez znajomości kodowania HTML. Jeszcze nigdy samodzielne stworzenie strony WWW nie było tak łatwe !

Możliwość budowy strony w oparciu o ponad 490 gotowych nowoczesnych szablonów, z których każdy w 3 wersjach kolorystycznych z możliwością wyboru wbudowanych banerów i wyglądu przycisków. Dalsze możliwośi personalizacji to możliwość wgrania własnego logotypu,  a także całego baneru. Rozbudowane możliwości modyfikacji dają ogromne pole do stworzenia samodzielnie profesjonalnego serwisu.


Zobacz demo Kreatora SiteBuilder w wersji 4.5Wykorzystując gotowe szablony i moduły, w które wyposażony został kreator, możesz samodzielnie:
  • stworzyć własną stronę WWW
    Stwórz witrynę internetową od zera, korzystając z ogromnej ilości dostępnych elementów - stron i zestawów stron, szablonów witryn, modułów (m.in. Blog i Galeria Zdjęć), które możesz łączyć na wszelkie możliwe sposoby!
  • opublikować własnego bloga (dziennik internetowy)
    W szybki i prosty sposób załóż swojego internetowego Bloga. Do wyboru masz wiele różnorakich szablonów, stron i modułów, które możesz układać jak tylko chcesz.
  • zaprezentować własną fotogalerię, czyli internetowy album ze zdjęciami
    Umieść swoją galerię zdjęć lub obrazków w Internecie. Możesz dodawać i usuwać strony, stosować różne szablony i dodawać inne moduły.


Z programu SiteBuilder mogą korzystać wszyscy Klienci posiadający
Serwer BIZNES lub Serwer PRO w 4hosting.pl.

Do konta serwerowego dołączane jest  konto w SiteBuilder'ze, które będzie aktywne w opłaconym okresie abonamentowym usługi serwerowej.